Nakliyat İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor

NAKLİYAT İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR Keşif ve sözleşme safhası: bu safhada firma çalışanlarımız evinize gelerek hem ev ve eşyalar ile ilgili bütün ön bilgileri alarak nakliye sırasında kullanılmak üzere uzman ekibe verir hem de sizin ek olarak istediğiniz dilek ve önerilerinizi dinleyerek bunları da firmamıza bildirirler. Bunun yanında sözleşme kısmı ise aslında en önemli safhadır çünkü sözleşme olmadan söylenen ne olursa olsun hepsi havada kalır. Öncelik her zaman sözleşme olmalıdır. Sözleşme ile söylenen her şey yapılmak zorundadır. Ve olası bir aksilik sonucu bir sorunla karşı karşıya kalırsanız firma ile bu sözleşme sayesinde hukuk da yanınızda olmuş olur. Bundan dolayı firmamız sizinle detaylı bir sözleşme yapmaktadır.

Paketleme: paketleme evresi önceden listesi alınan eşyaların kategorileştirilmesi ve bu kategorilere göre paketlere ayrılması şeklinde gerçekleşmektedir. Her eşyanız aynı şekilde paketlenemeyeceği için hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiğini uzman ekibimiz tecrübesi ile çözmekte ve buna göre bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Yerleştirme: yerleştirme safhası da yine diğer safhalar gibi oldukça hassas geçmesi gereken ve eşyaların zarar görmemesi için özveri ile çalışılması gerekilen bir bölümdür. Bundan dolayı profesyonel ekibimiz paketleyip nakliyesini gerçekleştirdiği eşyalarınızı istediğiniz odaya istediğiniz eşya olmak üzere özenle yerleştirmektedir.

Fiyatlandırma: ücretlerimize sıra gelince şöyle açıklanabilir ki ilk öncelikle eviniz ve eşyalarınız için ön bilgiler alınmadan size net bir rakam verilememektedir. İlk olarak eşyaların listesi alınmalı, kullanılması gereken ambalaj sayısı açığa çıkmalı, yine aynı şekilde kullanılacak araç sayısı hesaba katılmalı bunların yanında gidilecek mesafe, çıkılacak kat, asansörün olup olmaması gibi işlemler hesaba katıldığında size uygun ortalama bir fiyat açığa çıkmaktadır ve böylece net rakam söylenebilmektedir.