Nakliyatta Öncü Kuruluş

<>NAKLİYATTA ÖNCÜ KURULUŞ

Nakliyat sektörü her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Adana şehirlerarası nakliyat Firmamız, bu gelişmeye paralel olarak, son model araçlarla ve konusunda uzman ekiplerle, nakliyat hizmeti vermektedir.

<>GÜVENLİ NAKLİYAT

Bu sektörde en önemli hususlardan biri olan güvenli nakliyat hizmeti, firmamızın en önemli özelliklerinden biridir. Adana şehirlerarası nakliyat kategorisinde, hassas eşyalarınız için özel paketleme ve istifleme yöntemleri kullanılmaktadır. Forklift aracı ile yükleme işlemlerinde, öncelikle taşınacak eşyaların zarar görmemesi önemlidir. Söz verilen saatte, nakliyat işlemi tamamlanmaktadır.

<>NAKLİYAT HİZMETİNDE KESİN ÇÖZÜM Şehir içi veya şehirlerarası nakliyat hizmetinde, en iyi yöntemleri uygulamaktayız. Parsiyel, parça, kargo, ambar ve evden eve gibi Antalya şehirlerarası nakliyat kategorilerde, en uygun nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Parça nakliyat hizmetinde, normal nakliyat hizmeti esnasında boş kalan yerlere başka müşterilerin eşyalarının alınması ile yapılan nakliyattır. Parsiyel nakliyat ise, bir güzergah üzerinde farklı noktalara eşya nakliyatının yapılması ile gerçekleştirilen nakliyat hizmetidir. Ambar ve kargo Antalya şehirlerarası nakliyat hizmetleri ise, ambara ve kargoya yapılan eşya naklidir. Evden eve nakliyat hizmetleri de, evden eve eşya taşıma işlemidir. Bütün bu kategorilerde hizmet veren firmamız, nakliyat sektöründe en iyi çözümleri sunmaktadır.

<>SON MODEL ARAÇLARLA HİZMET VERİYORUZ

Nakliyat hizmetinin başarılı ve etkili olması için, son model araçlar, en önemli etkendir. Sürekli bozulan ve yolda kalan araçlarla, Gaziantep şehirlerarası nakliyat hizmetinin verilmesi oldukça zordur. Bu nedenle, bu sektörde son model bakımlı araçlar, büyük önem taşımaktadır. Araçlarımızın bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Trafikle ve taşımacılıkla ilgili evraklarda sorun olmayan son model araçlarımız, konusunda tecrübeli şoförler tarafından kullanılmaktadır. Tecrübeli ve işini meslek edinmiş elemanlarla yola çıkan firmamız, bu konuda en iyi hizmeti vermektedir.

Gaziantep şehirlerarası nakliyat işlemlerinde, her türlü taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Günün her saatinde hizmet veren müşteri hizmetlerimizden, bizi aramak suretiyle, araç temin edebilirsiniz. Özel paketleme ve istifleme sistemiyle yüklenen araçlarımız, yine özenle indirilmektedir. İsteğe bağlı sigorta işlemleriyle, beklenmedik kazalar için tedbir alabilirsiniz. Araçlarımız son modeldir ve bakımlıdır. Ancak, bazı beklenmedik durumlarda yolda kalabilir. Bu durumda yeni araçlarla takviye yaparak, nakliyat işlemini kaldığı yerden devam ettirmekteyiz.