Neden Şehirler Arası Ev Tercih Edilmeli?

Evden eve şehirlerarası taşımacılık yapan Şehirler Arası Ev firması güvenilir kadrosu ve sağlam ekipmanı ile müşterilerine en iyi nakliyat hizmetini vermek için çalışmaktadır. Büyük şehirlerle birlikte diğer bölgelere de taşımacılık yapmaktadır. Firma, sehirlerarasiev.com sitesinde güvenilirliğini ispatlamaktadır.

ŞEHİRLER ARASI EV HİZMETLERİİster küçük ister büyük boyutlu yükler olsun Şehirler Arası Ev en uygun aracı ve araç sayısını seçerek İzmir şehirlerarası nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. İzmir şehirlerarası nakliyat aşamaları sırasıyla şu şekildedir:

-Keşif -Sözleşme -Paketleme ve araca yükleme -Taşıma -Yerleştirme -Fiyatlandırma

Önce Samsun şehirlerarası nakliyat firmasından gelen elemanlar evdeki eşyaların sayısını, boyutunu ve sınıflandırmasını yapıp ortalama bir fiyat çıkarmaktadırlar. Daha sonra taraflarca imzalanan sözleşme ile taşımacı firma ve yükü taşınan şahsın hukuki hakları güvence altına alınmaktadır.

Sonrasında, belirlenen günde evdeki eşyalar paketlenip araca yüklenmektedir. Bu aşamada daha az hasar ve kolaylık açısından balkon ya da pencere yoluyla asansör kullanılabilmektedir. Eşyalar şehirlerarası yolu geçmekte ve yeni evde yerleştirilmektedirler. En son eşya sayısı, kullanılan ambalaj sayısı, taşımada kullanılan araç sayısı, araçla geçilen mesafe, yeni evin hangi katta olduğu ve yeni evde asansör olup olmadığı, görev alan personel sayısı gibi kriterlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Eski evden eşyalar araca yüklenirken asansör kullanıldıysa ek ücret faturaya yansımaktadır.

NEDEN ŞEHİRLER ARASI EV?Samsun şehirlerarası nakliyat yapmak isteyenlerin Şehirler Arası Ev firmasını seçmek için birçok nedeni vardır. En önemlisi, firma hasarsız taşıma ve ulaştırma garantisi vermektedir, ayrıca eşyalarınız yapılan sözleşme ile sigortalanmış olmaktadır. Firma müşterilerine uygun fiyatlar sunmakta ve taşıma kapasitesine göre fiyatlandırma yapmaktadır. En kısa sürede yeni eve taşınan eşyalara yüklenme, indirilme ve yerleştirilme gibi her aşamada titizlikle davranılmaktadır.

Yük, boyutuna göre tır, kamyon, kamyonet gibi araçlarla taşınmaktadır. Taşınma esnasında yükün zarar görme ihtimalini en aza indirmek için firmanın elemanları yük yerleştirme ve araca dizme aşamasında bilinçli bir şekilde hareket etmekte ve hassas davranmakta, gereken durumlarda ise hızlı ve pratik çözüm üretmektedirler. Evde monte edilmiş eşyalar varsa firmanın elemanları onları güvenli bir şekilde sökmekte ve yeni evde tekrar monte etmektedirler.