Şehirlerarası Nakliyat Sırası Nasıl Olmalıdır?

Bir nakliyat hizmeti için planlı bir çalıma yapmanın büyük bir önemi vardır. Yani belli bir sıraya ve düzene göre bir çalışma yürütülerek tüm eşyalar eski adresinden yeni adresine doğru götürülür. Bu durum her ne kadar şehir içi bir nakliyat hizmet için oldukça önemli bir durum teşkil etse de, Trabzon şehirlerarası nakliyat gibi değişik mesafeler adına yapılacak olan bir taşımacılık hizmeti adına ayrı bir önem taşımaktadır. Öncelikle plan dâhilinde hangi araç gereçler ve başka neler olmalı bunlar oluşturulmalıdır. Bunun için bir asansör sitemi, kaliteli bir araç çeşidi ve bu alanda uzman bir kadro olmalıdır. Aynı zamanda tüm eşyalar taşınmadan önce yapılan sözleşme içerisinde sigorta kapsamında alındı mı bu da planlar içerisinde olan durumların başlarında gelir.

NAKLİYAT İŞLEMLERİÇalışmalar başladıktan ve Bursa şehirlerarası nakliyat gibi birçok değişik yerler adına taşıma işlemleri başladığında büyük olan eşyalar asansör sistemleri ile titiz bir çalışma bünyesinde indirilirken, diğer bazı küçük eşyalar özel olarak poşetlenir ve kutulara profesyonel bir şekilde yerleştirilerek araçlara yüklenir. Koltuk takımı ya da buna benzer eşya çeşitleri ise yine bu alanda uzman çalışanlar bünyesinde indirilmelidir. Elbette tüm bu işlemler öncesi, plan dahilinde evde ne kadar eşya var ve hangileri nasıl indirilmelidir bunlar hakkında detaylı bir not tutulması, işlerin çok daha hızlı bir biçimde bitmesini sağlayabilmektedir. O yüzden Trabzon şehirlerarası nakliyat farklı birçok şehre nakliyat yapılarken eşyalar büyük bir titizlik içerisinde taşınmalı ve araçlara yüklenmelidir. Daha sonra ise düzgün bir biçimde istif edilmiş ve en doğru şekilde araç içinde duran eşyalar ile birlikte yeni adrese doğru yola çıkılır.

YENİ ADRES ADINA TAŞIMABirbirinden değişik eşya çeşitleri araçlara yüklendikten sonra yeni adrese gelindiği zaman yine aynı sistem bünyesinde asansör sistemleri ile taşınacak olan eşyalar profesyonel bir biçimde nakil edilirken, diğer eşyalar da yine yukarı çıkarılarak yerlerine bırakılmalıdır. Eğer montajı yapılacak olan dolap çeşitleri var ise Bursa şehirlerarası nakliyat gibi değişik alanlar için bu işlem de eksiksiz bir şekilde tamamlanır ve çalışma güven içerisinde sona erer.