Şehirlerarası nakliyat süreci

Ağır ve yorucu süreçlerden geçen “ Şehirlerarası nakliyat süreci ” hizmetinde işin erbabı olan bu sektörde hedefi ve bilgisi olan nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulur. Bu kapsamlı ve dikkat edilmesi gereken süreçte evden eve nakliyat firmamız sizlerin taşınmanız da ki sorumluluğu üstlenmekten mutluluk duyar. Evinizi (Eşyalarınızı) taşırken birçok kıstas ve hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Nakliye de öncesi işlemler müşterilerimiz için önemlidir bunu bilerek davranmakta ve evinizi taşımadan önce aşağıdaki işlemleri titizce gerçekleştirmekteyiz. “Şehirlerarası Nakliyat Süreci” hizmetinde bizimle çalışmayı tercih ettikten sonra evinizin büyüklüğüne kat durumuna ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre personeller ayarlanarak evinize gönderilir.

İlk adım ambalajlama ve paketleme aşamalarıdır. Bu aşamalarda dikkatlice davranılması gereken şeyler eşyalarınızın türleridir. Örneğin beyaz eşya grubunuz, mutfaktaki tabak ve porselenlerinizi varsa antik eşyalarınız, mobilyalarınız her türün kendine özgü davranılması gereken yerler ve kullanılması gereken malzemeler vardır. Personelimiz nakliye işlemleri için eşyalarınızı özenle koruma altına alır ve durumlarına göre istifler.

Ayrıca sökülmesi gereken klima, kombi ya da mobilyalarınız gibi eşyalarınız için teknik personelimiz gerekli müdahaleyi yaparak sizlere bu ayrıcalığı sizlere sunmaktadır.

Evden eve nakliye anlaşma sonrası ilk sürecindeki gerekli paketleme ve istifleme işlemleri gerçekleştikten sonra personelimiz taşınacağınız yeni adresinize eşyalarınızı güvenle ve sigortalı bir şekilde götürür.

Yeni evinizde eşyalarınız aynı titizlikle dairenizin içerisine bırakılır. İstenilen kutular istenilen odalara dağıtımları yapılır. Ağır yüklerinizi mobilya ve beyaz eşya grubu gibi istenilen alanlara getirilerek kurulumları gerçekleştirilir. Sonrasında sökülen eşyalarınız yeniden birleştirilerek ait oldukları yerlere kurulumları sağlanır. Evden eve nakliyat işleriniz için bizi tercih etmeniz için nedenler vermeye hazırız.

Kısaca Şehirlerarası nakliyat sürecini sizin için oldukça kolay hale getiriyoruz. Firmamız her zaman yeniliklere açık bir şekilde ve titiz çalışmalara özen göstermekten kesinlikle geri kaçınmaz.

Kurumsal alt yapısı ile nakliye sektöründe büyük adımlar atan firmamız şehirler arası eşya taşıma işlemlerini garantili, sigortalı bir şekilde yerine getirmektedir. En iyi şehirlerarası nakliyat aramalarında sıkça karşınıza çıkacak olan firmamız, profesyonel ekibi sayesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. İstanbul şehir içi ve şehirler arası nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar kategorisinde yer almanın verdiği gururla müşterilerimize eşya taşıma ve depolama işlemlerinde avantajlı indirimler sağlıyoruz.