Nakliyat Firmamız

Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat işleri yapmaktayız. Amacımız sahip olduğunuz eşyalarınızı yeni evinize güvenli bir biçimde taşıyarak zaman sorunu çıkarmadan sorunsuz bir nakil işlemi gerçekleştirmektir. Eşyalarınızda kırık çizik oluşmadan sorunsuz bir biçimde yeni evinize taşımak için donanımlı ve hassas ekip çalışanları ile çalışmaktayız. Tecrübe ile yapılmış işler ve tecrübeye dayanmadan yapılan işlemler her zaman aynı olmamaktadır. Bundan dolayı tecrübeye çokça değer vererek kendi tecrübemize her gün yeni deneyimler katmakta ve kendimizi daima ileriye taşımaktayız. Uzman kadromuzun özveri ile çalışmasıyla yaptığımız her işte daima önder firmalar arasındayız.

Firma olarak birçok hizmet sunmaktayız. Bunlardan biriside depolamadır. Depolama hizmetimiz sayesinde fazla olan eşyalarınızı güvenle saklayacağınız bir yeriniz olmuş olmaktadır. Her türlü eşyanızı gönül rahatlığıyla depolarımızda tutabilirsiniz. Bu rahatlığı sağlamak için depolarımızı güvenlik kameraları ile 7/24 izlemekte ve olası her kötü durumun önüne geçebilmekteyiz.

Bir başka hizmet olarak da askılı taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde kıyafetlerinizin ütüsü bozulmadan yeni evinize sorunsuz bir biçimde taşımaktayız. Bütün eşyalarınızı sorunsuz bir biçimde yeni evinize taşıyacağımızın garantisini de vermekteyiz. Olası durumlarda bütün sorumluluk firmamıza aittir. Bu konuyu da sözleşme ile hukuki bağlantılara bağlamış olmaktayız.